Lista darczyńców jest na bieżąco uzupełniana.

  1. Adam Kszczot
  2. Alicja Bogacka
  3. Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Kazachstanu w RP Margulan Baimukhan
  4. Ambasador RP w Królestwie Belgii Artur Orzechowski
  5. Andrzej Seweryn
  6. Anita Lipnicka
  7. Arriva Polska
  8. Bartosz Stróżyński
  9. Beata Ciastek
  10. Candella
  11. Centrum Edukacji Młodzieży w Górsku
  12. Dominika Grzymska
  13. Firma ADA-PLUS
  14. Fundacja Tumult
  15. Galeria ROKA
  16. Galeria Rusz
  17. Grażyna Nita
  18. Henkell & Co. Polska Sp. z o.o.
  19. Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Gdańsku
  20. Jadwiga i Marek Czarneccy
  21. Jadwiga Maj
  22. Janina i Mirosław Przastek
  23. Janina Voit
  24. Jerzy Mikołajczak
  25. Jubiler Karkosik
  26. Kamil Stoch
  27. Katarzyna Groniec
  28. Kazimierz Kalkowski
  29. Klinika Uzdrowiskowa „Pod Tężniami” im. Jana Pawła II
  30. Klub Rotary Młyniec II
  31. KOMBD
  32. Krystyna Szalewska
  33. Kwiaciarnia TANGA Monika Skrobańska
  34. Lidia Domagała
  35. Łukasz L.U.C. Rostkowski
  36. Maciej Puto
  37. Maciej Wiśniewski
  38. Małgorzata Całbecka
  39. Marcel Woźniak
  40. Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki
  41. Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk
  42. Michał Błędowski
  43. Michał Cander
  44. Mieczysław Ziomek
  45. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne sp. z o.o. w Inowrocławiu
  46. Misza Kopacz
  47. Natalia Kukulska
  48. Orkiestra Wojskowa w Bydgoszczy
  49. Patrycja i Przemysław Lipka
  50. Paweł Fajdek
  51. Piotr Ogorzały
  52. Poczta Polska SA
  53. Pollena Eva
  54. Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy
  55. Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek SA
  56. Przewodniczący Sejmiku Ryszard Bober
  57. Rafał Rykowski
  58. Robert Małecki
  59. Ryszard Bojarski
  60. s. Ewa Lutrzykowska
  61. SOS Music
  62. Toruńskie Wódki Gatunkowe
  63. Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Toruniu
  64. Stowarzyszenie „Run to Run”
  65. Teodozja Bujnowska-Niedzielska
  66. Weronika Machowicz
  67. Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak
  68. Zarząd Wojewódzkiej Ochotniczej Straży Pożarnej RP
  69. Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Bydgoska
  70. Zbigniew Chromiec