Dochód z Balu Marszałka wspiera budżety instytucji pomocowych

Mamy już ostateczne rozliczenie dochodu z tegorocznego Marszałkowskiego Balu Dobroczynnego. Każdy z beneficjentów, pięciu instytucji pomocowych działających na rzecz ubogich i niepełnosprawnych oraz środowisk wykluczonych, otrzymał czek na 37 tysięcy złotych. Balowi goście gospodarza województwa pomagają nam wspierać takie instytucje już po raz siódmy. Łączny dochód z wszystkich edycji imprezy przekroczył milion złotych.
Czytaj więcej

Marszałkowski Bal Dobroczynny w liczbach i ciekawostkach

185 tysięcy złotych – to  suma środków przekazanych beneficjentom VII Marszałkowskiego Balu Dobroczynnego. W ramach wszystkich edycji balu zabraliśmy blisko milion złotych.
Czytaj więcej

Marszałkowski Bal Dobroczynny – artystycznie na najwyższym poziomie

Sto siedemdziesiąt par bawiło się w szczytnym celu podczas VII Marszałkowskiego Balu Dobroczynnego na toruńskich Jordankach. Wydarzeniu towarzyszyła bogata oprawa artystyczna z udziałem blisko osiemdziesięciorga artystów.
Czytaj więcej

Podsumowujemy balowe aukcje charytatywne

Gitara z autografem Stinga oraz grafika Zdzisława Beksińskiego to najdrożej wylicytowane przedmioty podczas siódmego Marszałkowskiego Balu Dobroczynnego, który odbył się 21 stycznia w CKK Jordanki w Toruniu. Dochód z licytacji głównej wyniósł 80 tysięcy złotych, kolejne 70 tysięcy złotych zebraliśmy podczas licytacji „cichej”.
Czytaj więcej

Marszałkowski Bal Dobroczynny w mediach

Fotorelacje z siódmego Marszałkowskiego Balu Dobroczynnego, który odbył się 21 stycznia w CKK Jordanki w Toruniu, zamieściły w swoich serwisach internetowych regionalne media. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć fotoreporterów „Gazety Pomorskiej”, „Radia PiK”, „Nowości”, „Gazety Wyborczej” oraz portalu „Dzień Dobry Toruń”.
Czytaj więcej

Marszałkowski Bal Dobroczynny 2017 [ZDJĘCIA]

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z siódmego Marszałkowskiego Balu Dobroczynnego, który odbył się 21 stycznia w CKK Jordanki w Toruniu.

Czytaj więcej

Każda złotówka dla podopiecznych

Rozmowa z Janiną Mirończuk, prezesem toruńskiej Fundacji Światło, która jest jednym z beneficjentów tegorocznego Marszałkowskiego Balu Dobroczynnego

Czytaj więcej

Treściwa zupa i dobre słowo

Rozmowa z siostrą Ewą Talarowską, kierującą Kuchnią Św. Brata Alberta w Bydgoszczy, która jest jednym z beneficjentów tegorocznego Marszałkowskiego Balu Dobroczynnego

Czytaj więcej

Balowa aukcja charytatywna

Gitara z autografem Stinga, grafiki Zdzisława Beksińskiego oraz Jerzego Dudy-Gracza, rysunki Zbigniewa Lengrena i bluza Kamila Stocha to tylko niektóre przedmioty, które będzie można nabyć na aukcji charytatywnej podczas sobotniego (21 stycznia) VII Marszałkowskiego Balu Dobroczynnego w CKK Jordanki w Toruniu.

Czytaj więcej

Balowa aukcja charytatywna – video prezentacja

Gitara z autografem Stinga, grafiki Zdzisława Beksińskiego oraz Jerzego Dudy-Gracza, rysunki Zbigniewa Lengrena to tylko niektóre przedmioty, które będzie można nabyć na aukcji charytatywnej podczas sobotniego (21 stycznia) VII Marszałkowskiego Balu Dobroczynnego w CKK Jordanki w Toruniu.

Czytaj więcej