[av_textblock size='' font_color='' color='' custom_class='']

foto_1Zastawa do herbaty od prezydenta Bronisława Komorowskiego, ozdoby od premiera Donalda Tuska, rzeźba Aleksander Dętkosia, kolia Małgorzaty Kożuchowskiej, dobre kopie znanych obrazów i interesujące oryginały na płótnie pojawią się na aukcji podczas sobotniego Marszałkowskiego Balu Dobroczynnego. Dochód z licytacji zasili Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych w Izbicy Kujawskiej i Specjalny Ośrodek Wychowawczy we Włocławku.

Marszałkowski Bal Dobroczynny odbył się 18 stycznia. Jak wiadomo, przyjęcie zaproszenia oznaczało wpłatę 700 złotych od pary na konto zbiórki publicznej na rzecz wskazanych placówek opiekuńczo-edukacyjnych. Przewidziano też aukcję wartościowych przedmiotów przekazanych przez znane osobistości.

Oprócz wymienionych są wśród nich także między innymi książka z autografem Anny Dymnej, winylowa płyta z limitowanej edycji od Leszka Możdżera, bibliofilskie wydanie „Pana Tadeusza” od wydawnictwa Młotkowski,  bilety na „Tramwaj zwany pożądaniem” w Teatrze Ateneum od Bogusława Lindy, piłka z podpisem Zbigniewa Bońka, komplet książek od Jerzego Engela oraz płyta z autografem od Grzegorza Turnaua. Na aukcję trafią też dzieła darowane przez znanych i cenionych artystów, między innymi Aleksandra Dętkosia, Bogusława Ziółkowskiego, Dariusza Delika, Mieczysława Ziomka i Krystynę Szalewską. Będzie można także nabyć prace wykonane przez podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Korczaka w Toruniu

W tej edycji po raz pierwszy podczas Marszałkowskiego Balu Dobroczynnego zbieraliśmy pieniądze jednocześnie dla dwóch placówek. Beneficjentami byli podopieczni Domu Pomocy Społecznej dla Dorosłych w Izbicy Kujawskiej i Specjalnego Ośrodka Wychowawczego we Włocławku.

•    Lista przedmiotów przeznaczonych do aukcji głównej tutaj.
•    Lista przedmiotów przeznaczonych do aukcji cichej tutaj.
•    Krótkie filmy tutaj.

Fot. Andrzej Goiński

[/av_textblock]

arrow-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content